Loretta Korzeniowski
Maurice "Moe" Beauvais
Andrew L. Hughes
Mary Gustafson
Marilyn F. Mastrostefano
Nettie "May" Williams
Shirley A. Carroll
Nicholas Bray
Dorothy A. Saylor
Lori A. Ribeiro
Francis M. Rodriguez
John W. Canavey
Carolyn D. Lanning
Florence Conroy
Elaine H. Taupier
Barbara Farina
Margaret H. "Maggie" Murtha
Barbara A. Duqette
Laura Jennings
Daniel F. Petronella
Dorothy I. Pascone
Pauline A. Hetherman
Frank P. Pisano
Brian E. Moretti
Lori Ann Gooden
John F. Pryor
William Kramer
Robert E. Liebrich
Laurie Evans Tilley
Robert W. Miller
Betty F. Judge
Theresa A. DeAngelis
Conrad F. Schkoda
Hazel L. Cooney
Elizabeth W. Peterson
Alice A. Dias
Anthony J. Butts
Clayton B. Seabury
Walton L. Anderson
Frances Gustafson
Frederick J. Comeau
Barry F. Iantuono
Curtis Coleman
Edwin L. Anderson
Michella E. Griffin
Josephine A. Stahowiak
Violet Ernst
Doris J. Dean
Donald E. McGowan
Richard E. Champlin
William J. Curren
Betty Tomaselli
Carolyn J. Hoard
Philip D. Johnson
Madelyn D. Bell
Richard K. Rolle
Eileen M. Matarese
Sandy V. Arnone
Edwin L. Yates
Russell E. Grace
Lori A. Fishburn
Mary V. Rafferty
John F. Murphy
John A. Faella
Joseph Souza
Pauline A. Houle
Helen Mary Shewchuk
Mary E. Ryan
Ernest "Jerry" Bicknell III
James A. Lopes
Frank A. Benson
Sylvia E. Bray
Sandra E. Walsh
Jeanne B. Ray
Michael D'Angelo
Anne N. Cole
Anna E. Curtis
Doris A. Peasley
Herbert J. Lawton Jr.
Phyllis H. Irish
Charles Long
Barbara Boutilier
Kevin J. Rafferty
Marcel Cottenier
Emily Page
William D. Cody Jr.
David A. Gallo
Ann J. Malmborg
Mable E. Boyer
David J. St. Peter
Marlene L. Wilbur
Walter S. Gallant
Virginia "Ginny" Halligan
Lillian Johnson
Hendrina C. Charles
Margaret M. Galligan
Marie K. Forster
Joseph "Joe" A. Finan Jr.
Robert S. Bogosian
Harriet N. DeWolfe
John G. "Jack" Crankshaw
Gerald "Jerry" Brissette
Ernest P. Mennillo MD
Arnold P. Anderton
Elizabeth S. MacLean
Fred A. Tucci
Edna L. Totten
Michael F. Russell
Richard S. Barker Sr.
Margery J. Dwyer
Jean M. MacNeil
Leonard M. "Lenny" Malo Jr.
Raymond G. Lawton Jr.
Beatrice Gauthier
Jeannette Hall
Maria Burton
Kathleen Peterson
Valerie Jaggi
Normand A. Brown Jr.
Berniece Honour
Irona B. Leonard
Helen M. Talbot
George M. Griffin
Raymond Houle
John Shewchuk
William Miller Sr.
Ruth Petti
Evelyn A. Yates
Leda G. Proulx
Francis F. Szlatenyi
Esther "Pat" Snow
Jessie L. Crum
Robert K. Gordon
Bruce L. Peterson
Felix Okeke-Ezigbo
Mary J. Danielson
Paul P. Johnson Sr.
Edwin P. Furgasso
Muriel M. Wilcox
Diane C. Shulver
William H. Stubbs Jr.
Ricardo "Hugo" Sanchez
Charles R. Martin
David W. Brett
Linda M. Departhy
Joseph Guiot
James T. Harris
Warner H. Thibodeau "Sam Tidwell"
Annabelle Metcalfe
R. Vivian Johnson
Ruth M. Martell
Norma Bishop
Doris Colando
Margaret C. Sardelli
William E. Maloney
Jane E. Marshall
Robert J. DelVecchio
Vera Juriw
Velna I. Marti
Thomas Houston
Adele Koluch
Edna J. Holland
H. Grantham Hirons
George H. Crowley Jr.
Mary D'Ambrosio
Arnold G. "Sky" Bennett
Steven D. Sweet
Margaret C. Smith
Cecelia D. Shloul
Nathaniel "Bobby" Robertson Jr.
Dorothy M. Westberg
Robert V. Peasley Jr.
Alfred J. St.Peter
Wolfgang Vockerodt
Jeannette A. Schinse
Donna M. Stafford
Harry E. Jenks II
Eileen T. Klinger
Mark R. Padden
Esther M. Cunningham
Estelle E. Boule
Joseph L. Ruffo
John F. Dwyer
B. Eunice Sisson
Jennie M. Andrade
Dolores M. Rolle
Mary Ferrara
Judith A. Brissette
Barbara Napolitano
Evelyn L. Stewart
Francis C. "Frank" Perreault
Theresa Swanson
Dorothy Clarke
Lucy Teron
Mae E. Smith
John P. Kugler Jr
Edward S. Hilding
Philip Longo
J. Virginia Rubery
William C. Hayes
Irma G. Gibbons
Robert G. Newton
Gertrude L. Barker
Steven G. Evans
Lillian Braun
Peter T. Pastore Sr.
Pauline A. Carpenter
Lillian Villatico
Lois E. Perkins
Paul H. Swanson Jr.
Richard R. "Dick" Slater
Annmary Freeborn
Annette L. Olivier
Lucienne Thomas
Concetta "Connie" Montefusco
Joanna "Nina" Amaral
Eva Dingas
Jacqueline A. Bell
Janet Morrocco
Thomas F. Kane Jr.
Clemmie A. "Anne" Miller
Catherine Palombo
Darryl McDonald